Suvirinimo aparatas FORBY® MMA 200EX PRO (200A - 60%) (su pulsu)
Inverterinis suvirinimo aparatas FORBY® MMA 200 EX kaip pagrindinius elektrinius komponentus naudoja IGBT ir greito atkūrimo diodus. Ją papildo specialiai sukurta pagrindinė PCB plokštė. Be to, tolygus suvirinimo srovės reguliavimas buvo sukurtas taip, kad būtų užtikrintas geras lanko pasiekiamumas suvirinimo procesui. Be to, puikios dinaminės apsaugos funkcijos užtikrina, kad jis būtų saugus ir patikimas. Idealiai tinka naudoti mažai anglies turintį plieną, nerūdijantį plieną, legiruotą plieną ir kt.
FORBY MMA-200EX PRO – kompaktiškas, lengvas ir galingas inverterinis DC MMA aparatas, sukurtas tiek profesionalams, tiek reikliems mėgėjams. Dėl impulsinio MMA, karšto paleidimo (Hot Start), lanko jėgos (Arc Force) ir VRD funkcijų aparatas uždega lanką lengvai, suvirina stabiliai ir saugiai net sudėtingomis sąlygomis. Aparatas idealiai tinka:
Plieninių konstrukcijų, vartų, tvorų, laiptų, stoginių suvirinimui;
Ūkiui, autoservisams, statybų ir remonto darbams;
Lauko ir vidaus darbams, kai reikalingas mobilus ir patikimas MMA aparatas.
Impulsinis MMA režimas – leidžia reguliuoti bazinę srovę ir impulsų dažnį (0,5–10 Hz), todėl:
lankas tampa dar stabilesnis, lengviau kontroliuojamas;
mažiau purslų ir šlakų, lygesnė ir gražesnė siūlė;
patogiau virinti plonesnius ruošinius, mažesnė pradegimų rizika.
MMA (Rankinio elektrodinio suvirinimo) režimas – nuo 10 iki 200 A srovės diapazonas leidžia dirbti su 1,6–5,0 mm skersmens elektrodais: rutiliniais, baziniais, ketaus ir kt.
LIFT TIG funkcija – su papildoma TIG degikliu (su vožtuvu) aparatas gali būti naudojamas paprastam DC TIG virinimui, kai reikia švaresnės siūlės.
Hot Start (karštas paleidimas) – trumpam padidina srovę uždegimo metu, todėl lankas užsidega greitai ir patikimai, net naudojant sunkiau užsidegančius elektrodus.
Arc Force (lanko jėga) – automatiškai stabilizuoja lanką, sumažina elektrodo prilipimo tikimybę, ypač dirbant trumpu lanku.
VRD funkcija – sumažina tuščios eigos įtampą, kai nevirinate, taip didindama saugumą darbui drėgnose, ankštose ar metalinėse patalpose. VRD galima įjungti / išjungti laikant pasukamą rankenėlę. VRD režimą įjunkite, jei dirbate drėgnoje aplinkoje, ant metalinių konstrukcijų ar ribotose erdvėse, kur saugumas yra prioritetas.
Skaitmeninis LED ekranas – aiškiai rodo suvirinimo srovę, impulsų nustatymus ir kitus parametrus; patogu greitai pakartoti optimalius nustatymus skirtingiems elektrodams ir ruošinių storiams.
Apsaugos nuo perkaitimo, viršįtampio ir viršsrovės – aparatas automatiškai išsijungia nuo perteklinės apkrovos ir vėl įsijungia atvėsus, taip saugodamas elektroniką ir prailgindamas tarnavimo laiką.
Dažnis ( Hz ) 50/60
Efektyvumas ( % ) 84%
Izoliacijos klasė H
Apsaugos klasė IP21S
Fazė Vienfazis
Aušinimo tipas Oras ir ventiliatorius
Maksimali srovė MMA 200
Nominali įvesties įtampa (V) 230±10 %
Nominali įvesties talpa (KW) 10
Nominali įvesties srovė (A) 45/25
Darbo ciklas (10 min.)
60 % 200 A
100% 155A
Įtampa be apkrovos (VRD IŠJUNGTA) (V) 80
Išėjimo srovės diapazonas (A) 10 ~ 200
Bazinės srovės diapazonas impulsiniu MMA režimu (A) 10–200
Impulsų dažnio diapazonas Impulsiniu MMA režimu (Hz) 0,5-10
Elektrodo dydis (mm) 1,6–5,0
Mašinos matmenys (mm) 330X130X200
Grynasis svoris (KG) 4,64
Komplekte:
Suvirinimo aparatas FORBY® MMA 200EX PRO
Elektrodų laikiklis su kabeliu 3 metrai 200 A (20 mm2 kabelis, 35-50 mm jungtis)
Masės laikiklis su kabeliu 3 metrai 300 A (20 mm2 kabelis, 35-50 mm jungtis)
Apsaginis skydelis su tamsintu, keičiamu stikliuku (laikomas rankoje)
Šepetėlis - šlakui valyti
Diržas nešiojimui (tvirtinasi prie aparato)

