Miškininko rūbai

Rikiuoti pagal:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Puskombinezonis Echo L
  Puskombinezonis Echo L Tipas A, 9 sluoksniai (120 g/m2), Apsaugos klasė 1, 20 m/s Elastinis liemuo su užtrauktuku Viena krūtinės kišenė su užtrauktuku, dvi juosmeninės kišenės, viena šoninė kišenė, viena klubo kišenė su "velcro" juostele Išorinė danga: 100% oxford poliesteris Ideali apsauga p..
  € 75,00 € 90,00
 • Puskombinezonis Echo M
  Puskombinezonis Echo M Tipas A, 9 sluoksniai (120 g/m2), Apsaugos klasė 1, 20 m/s Elastinis liemuo su užtrauktuku Viena krūtinės kišenė su užtrauktuku, dvi juosmeninės kišenės, viena šoninė kišenė, viena klubo kišenė su "velcro" juostele Išorinė danga: 100% oxford poliesteris Ideali apsauga p..
  € 75,00 € 90,00
 • Puskombinezonis Echo XL
  Puskombinezonis Echo XL Tipas A, 9 sluoksniai (120 g/m2), Apsaugos klasė 1, 20 m/s Elastinis liemuo su užtrauktuku Viena krūtinės kišenė su užtrauktuku, dvi juosmeninės kišenės, viena šoninė kišenė, viena klubo kišenė su "velcro" juostele Išorinė danga: 100% oxford poliesteris Ideali apsauga ..
  € 75,00 € 90,00
 • Puskombinezonis Echo XXL
  Puskombinezonis Echo XXL Tipas A, 9 sluoksniai (120 g/m2), Apsaugos klasė 1, 20 m/s Elastinis liemuo su užtrauktuku Viena krūtinės kišenė su užtrauktuku, dvi juosmeninės kišenės, viena šoninė kišenė, viena klubo kišenė su "velcro" juostele Išorinė danga: 100% oxford poliesteris Ideali apsauga..
  € 75,00 € 90,00
 • Striukė miškininkui Echo L
  Striukė miškininkui Echo L HV-VIS oranžinė striukė Vandenį atstumianti medžiaga Alkūnių danga iš KEVLAR- puikus atsparumas trinčiai, nepraleidžia vandens 2 priekinės kišenės su užtrauktukais 2 šoninės kišenės su užtrauktukais 1 priekinė vidinė kišenė su užtrauktuku 1 galinė kišenė gale (vai..
  € 60,00
 • Striukė miškininkui Echo M
  Striukė miškininkui Echo M HV-VIS oranžinė striukė Vandenį atstumianti medžiaga Alkūnių danga iš KEVLAR- puikus atsparumas trinčiai, nepraleidžia vandens 2 priekinės kišenės su užtrauktukais 2 šoninės kišenės su užtrauktukais 1 priekinė vidinė kišenė su užtrauktuku 1 galinė kišenė gale (vai..
  € 60,00
 • Striukė miškininkui Echo XL
  Striukė miškininkui Echo XL HV-VIS oranžinė striukė Vandenį atstumianti medžiaga Alkūnių danga iš KEVLAR- puikus atsparumas trinčiai, nepraleidžia vandens 2 priekinės kišenės su užtrauktukais 2 šoninės kišenės su užtrauktukais 1 priekinė vidinė kišenė su užtrauktuku 1 galinė kišenė gale (va..
  € 60,00
 • Striukė miškininkui Echo XXL
  Striukė miškininkui Echo XXL HV-VIS oranžinė striukė Vandenį atstumianti medžiaga Alkūnių danga iš KEVLAR- puikus atsparumas trinčiai, nepraleidžia vandens 2 priekinės kišenės su užtrauktukais 2 šoninės kišenės su užtrauktukais 1 priekinė vidinė kišenė su užtrauktuku 1 galinė kišenė gale (v..
  € 60,00