Apie mus

 

APIE MUS

Įmonė „MASTER TOOLS“ įkurta 2010 metais. Pagrindinė mūsų veikla – mažmeninė ir didmeninė prekyba kokybiškais profesionaliais ir mėgėjiškais elektriniais, akumuliatoriniais, pneumatiniais, mechaniniais įrankiais, suvirinimo ir kita įranga, staklėmis, darbo saugos priemonėmis, krovinių kėlimo ir tvirtinimo priemonėmis, prekėmis automobiliams ir žemės ūkio technikai, sodo ir daržo technika ir daugeliu kitų prekių.

Atstovaujame tokius žinomus gamintojus, kaip: Bosch, Metabo, Dremel, Echo, Wolf Garten, Makita, Ks Tools, BGS, Toptul, Paslode, 3M, Master, Flex, Telwin, Stamos, Dewalt, Leica, Karcher bei daugelį kitų.

Nuolat plėsdami savo prekių asortimentą, taikydami lanksčias nuolaidų sistemas bei stengdamiesi patenkinti išrankiausių klientų poreikius, siekiame, kad klientai mus laikytu patikimu partneriu. Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl stengiamės visiems pasiūlyti priimtinas sąlygas ir sprendimus bei užsakymus įvykdyti per kuo trumpesnį laiką.

Atliekame įvairių gamintojų įrankių, įrangos, sodo ir miško technikos garantinį ir pogarantinį remontą, tiekiame atsargines dalis.

Pagal Jūsų poreikius galime Jums pasiūlyti ir kitų prekės ženklų produkcijos. Dėl katalogų ar konkrečių prekių kreiptis nurodytais kontaktais.