Akumuliatorinis grandininis mini pjūklas 20V 2Ah Ikra ICMS 2011

Akumuliatorinis grandininis mini pjūklas 20V 2Ah Ikra ICMS 2011

Gamintojas: Ikra Mogatec
Kodas: ICMS 2011
Prekyboje:
Taip
Kaina: € 125,00€ 159,00
Aprašymas

Akumuliatorinis grandininis mini pjūklas 20V 2Ah Ikra ICMS 2011

Praktiškumas, patogumas, aukšta kokybė ir patikimumas - tai savybės, kuriomis pasižymi "Ikra Mogatec" technika. Gaminiams suteikiama 24 mėn. garantija.

Tai itin galingas, lengvai valdomas aukštos kokybės akumuliatorinis grandininis pjūklas, kuris leis pasijusti tikru profesionalu. Akumuliatorinis įrenginys yra draugiškas aplinkai, leis pamiršti laidus ir mišinio ruošimą darbui, be ko neišsiversite rinkdamiesi elektrinius ar benzininius įrenginius. Naujo tipo grandininis pjūklas surenkamas ir grandinė įtempiama be papildomų įrankių.

Techniniai duomenys:

Galia: 20V (1x 20V) / 1x 2Ah

Darbo trukmė: iki 40 min.

Įkrovimo laikas: 60 min.

Pjovimo ilgis: 110 mm

Grandinės greitis: 4 m/s

Rankenos ir grandinės apsauga: Taip

Užapvalintas priekis: Taip

Elektroninis stabdis: Taip

Beraktis grandinės įtempimas

Perkrovos apsauga: Taip

Svoris: 1,7 kg

Garantija:  24 mėn.

Gamintojas: Ikra GmbH

Komplekte su 1 baterija ir greitu įkrovikliu

Vokietijos sodo technikos gamintoja IKRA Mogatec pristato Baltijos šalims ir Skandinavijai prekės ženklus Ikra Mogatec, Flexo Trim bei Tonino Lamborghini, kurie pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir funkcionalumu. Įmonė savo sėkmę skaičiuoja nuo 1977 m. kai buvo pagamintas pirmasis trimeris. IKRA Mogatec gamykloje sumontuota moderniausia įranga, kuri gamina aukščiausios kokybės reikalavimus atitinkančias elektrines sistemas, sankabų sistemas bei guolių sistemas. Mogatec gamykla gamina, pjauna lazeriu, grūdina bei galanda deimantu aukščiausios kokybės pjovimo peilius, kurie yra montuojami ne tik savo prekės ženklo produktuose, bet ir daugelyje kitų garsiausių pasaulyje prekės ženklų gaminiuose.

Raktiniai žodžiai:

Susijusios prekės