Akumuliatorinė aukštapjovė 40V Ikra Mogatec IAAS 40-25

Akumuliatorinė aukštapjovė 40V Ikra Mogatec IAAS 40-25

Gamintojas: Ikra Mogatec
Kodas: IAAS 40-25
Prekyboje:
Taip
Kaina: € 175,00€ 219,00
Aprašymas

Akumuliatorinė aukštapjovė 40V Ikra Mogatec IAAS 40-25

Praktiškumas, patogumas, aukšta kokybė ir patikimumas - tai savybės, kuriomis pasižymi "IKRA" technika. Gaminiams suteikiama 24 mėn. garantija.

Gaminys puikiai pasitarnaus genint net aukštus medžius, nes darbinis aukštis net iki 4 m. Gaminys turi apsauginį jungiklį, peties diržą, be įrankių pakeisite ir įtempsite grandinę.

Techniniai duomenys:

Galia: 40 V / 2,5 Ah Li

Pjovimo juosta: 25 cm Oregon

Grandinė: Oregon 91P040X

Grandinės greitis: 4.5 m/s

Darbinis aukštis: iki 4 m

Tepalo bakelis: 70 ml

Grandinės sutepimas: Automatinis

Diržas: Peties

Svoris: 4,2 kg

Triukšmo lygis: 100 dB(A)

Grarantija: 24 mėn.

Gamintojas: IKRA GmbH

*be baterijos ir įkroviklio

Vokietijos sodo technikos gamintoja IKRA Mogatec pristato pabaltijo rinkoms prekės ženklus Ikra Mogatec, Flexo Trim bei Tonino Lamborghini, kurie pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir funkcionalumu. Įmonė savo sėkmę skaičiuoja nuo 1977 m. kai buvo pagamintas pirmasis trimeris. IKRA Mogatec gamykloje sumontuota moderniausia įranga, kuri gamina aukščiausios kokybės reikalavimus atitinkančias elektrines sistemas, sankabų sistemas bei guolių sistemas. Taip pat Mogatec gamykla gamina, pjauna lazeriu, grūdina bei galanda deimantu aukščiausios kokybės pjovimo peilius, kurie yra montuojami ne tik savo prekės ženklo produktuose, bet ir daugelyje kitu garsiausių pasaulyje prekės ženklų produktuose.

Raktiniai žodžiai:

Susijusios prekės