Multifunkcinis įrankis sodui Bosch AMW 10 + priedas pjauti medžio šakoms

Multifunkcinis įrankis sodui Bosch AMW 10 + priedas pjauti medžio šakoms

Gamintojas: BOSCH
Kodas: 06008A3200
Prekyboje:
Taip
Kaina: € 159,00
Aprašymas

Multifunkcinis įrankis sodui Bosch AMW 10 + priedas pjauti medžio šakoms

Vieno vienintelio prietaiso pakaks daugybei įvairių darbų sode atlikti – jums nebereikės kiekvienai užduočiai pirkti atskiro įrankio.

Pagrindinis BOSCH AMV 10 įrenginys yra 1000 W galios variklis su kotu ir reguliuojama rankena, prie kurio naudojant beraktę tvirtinimo sistemą galima greitai ir paprastai primontuoti vieną iš trijų priedėlių – žoliapjovę, kirptuvą ar grandininį pjūklą medžiams genėti.

Sumontavę žoliapjovės priedėlį galite patogiai šienauti vejos pakraščius ir sunkiai prieinamas vietas. Žoliapjovės darbo zonos skersmuo – 36 cm. Našų darbą garantuoja 3,5 mm storio keičiamas plastikinis peliukas, kuris itin švariai nukerta žolės stiebelius. Gyvatvorių kirptuvo priedėlis turi 43 cm ilgio pjaunamąją juostą su dantukais, tarp kurių atstumas yra 15 mm. Pjaunamąją juostą galima pasukti 180° kampu ir pasirinkti patogiausią darbinę padėtį, pvz., kai norite lygiai nukirpti gyvatvorės viršų net nepasilypėję ant kopėčių. Medžių genėjimo priedėlis – tai tarsi mažas grandininis pjūklas su 25 cm ilgio pjaunamąja juosta ir automatiniu grandinės tepimo įtaisu. Jį galima pritvirtinti prie variklio koto (tuomet bendras ilgis bus 2,1 m). Naudojant papildomą ilgiklį, prietaisas pailgės iki 2,8 m, ir juo galėsite pasiekti net ir aukštai esančias medžio šakas.

Didelė vertė – už nedidelius pinigus!

  • Tvirta konstrukcija ir viršutinėje dalyje sumontuotas variklis garantuoja prietaiso ilgaamžiškumą
  • Nedidelis svoris leidžia patogiai naudoti ir lengvai transportuoti prietaisą
  • Galingas 1000 W galios variklis užtikrina didelį darbo našumą

Techniniai duomenys

Variklio sūkiai: 11400 min-1
Variklio galia: 1000 W
Prietaiso masė: 4,2 kg

Juostos ilgis: 26 cm
Grandinės greitis: 12 m/s

Komplekte:

Variklis su kotu AMW 10, pjūklas šakoms

 

Raktiniai žodžiai: