Rotacinis lazerinis nivelyras Nivel System NL500

Rotacinis lazerinis nivelyras Nivel System NL500

Gamintojas: Nivel System
Kodas: NL500
Prekyboje:
Taip
Kaina: € 478,00
Aprašymas

Rotacinis lazerinis nivelyras Nivel System NL500

Universalūs, daugiafunkciniai nivelyrai, populiarus sprendimas daugeliui statybos darbų, rankiniu būdu nustatomas nuolydis

Rotaciniai nivelyrai Nivel System NL500 tai universalus įrankis skirtas vidaus ir išorės darbams (naudojant jutiklį). NL500 skirtas bendrastatybiniams darbams. 

LENGVI IR GREITI MATAVIMAI

NL500 turi automatinio išgulsčiavimo funkciją, po įjungimo jis pats išsigulsčiuoja ir pasiruošia darbui. Generuojmas žalias lazerio ​spindulys yra labai gerai matomas, rodomas ant sienos kaip atskaitos linija horizontaliems ar vertikaliems darbams. Dirbdami su jutikliu ir lazerine matuokle, gauname tikslų niveliavimo komplektą, kurio gali dirbti vienas žmogus. Skenavimo funkcija leidžia apriboti rodomą spindulį tam tikrame diapazone, tokiu būdu mes gauname dar ryškesnę referencinę lazerio liniją tik ten, kur atliekame darbą.

UNIVERSALUS PANAUDOJIMAS

Įranga leidžia dirbti su horizontaliu lazerio spinduliu. Turi kompensatoriaus užrakinimo funkciją nuolydžiams formuoti prietaiso pavertimo būdu. Jei darbas vyksta lauke ir esant didesniam atstumui, naudojamas lazerinis jutiklis, užtikrinantis galimybę gauti signalą 500 m atstumu. 

TIKSLI IR UNIVERSALI ĮRANGA

Nivelyras turi elektroninį kompensatorių, kuris pašalina vibracijas ir užtikrina tikslų lazerinės plokštumos lygį . Elektroninis kompensatorius, palyginant su magnetiniu, yra daug tikslesnis,ten kur pavršius vibruoti dėl sunkios įrangos darbo. Todėl NL500 dėka, mes gauname patikimus ir tikslius matavimus. Įrenginys yra atsparus dulkėms ir vandeniui - atsparumo klasė IP54. Be to, sukama galvutė yra uždengta stiklo korpusu, o lazerio korpuse yra guminiai dangteliai, apsaugantys nuo smūgių.

VALDYMO KOMFORTAS
NL500 turi intuityvų valdymo skydą. Funkcijų valdymas atliekamas rankiniu būdu. Nivelyras gali veikti nuo baterijų, akumuliatorių ir tiesiogiai iš tinklo. Viską papildo kompaktiškas korpusas, todėl lazeris yra patogus, lengvai montuojamas statybvietėje ir transportavimo metu.
Techniniai duomenys:

Šviesos šaltinis Raudonas lazeris (635nm), 2 klasė

Tiklsumas ± 1,0 mm/10 m

Darbo diapazonas 500 m (su jutikliu)

Nuolydžių formavimas ± 10% (X-ašis, Y-ašis)

Skenavimo funkcija 0-10°-45°-90°-180°

Valdymo pultas yra

Automatinis išsigulščiavimas ± 5°

Maitinimo šaltinis DC 8,4V (1000mA), Li-ion 7,4V (4000mAh)

Darbo laikas vidutiniškai 50 valandų

Atsparumo klasė IP54

Darbo temperatūra -20°C iki +50°C

Išmatavimai 206 x 206 x 211 mm

Svoris 3,0 kg

Komplekte:

NL500 - lazerinis nivleyras 1vnt. 

RD200 - lazerio jutiklis su NL-BR laikikliu 1vnt.

AKU LI-ION 2600 - pakraunami akumuliatoriai Li-ion 1vnt.

CH-6 - pakrovėjas 1vnt.

TR-G - taikiklis 1vnt.

GL-G - lazeriniai akiniai 1vnt.

Vartotojo instrukcija 1vnt.

Transportavimo dėklas 1vnt.

Raktiniai žodžiai: