Rotacinis lazerinis nivelyras Nivel System NL-200G

Rotacinis lazerinis nivelyras Nivel System NL-200G

Gamintojas: Nivel System
Kodas: NL-200G
Prekyboje:
Taip
Kaina: € 622,00
Aprašymas

Rotacinis lazerinis nivelyras Nivel System NL-200G

Lazeriniai nivelyrai horizontaliems darbams – ekonomiškas visų statybų darbų sprendimas

Lazerinis nivelyras Nivel System NL-200G- greitas ir lengvai naudojamas matavimo įrankis horizontaliems darbams - kaip patalpose (matomas lazerio spindulys), taip pat  ir atviroje erdvėje (naudojant jutiklį).

Intuityvus valdymo skydas - įjunk ir dirbk!

Niveliavimas niekada nebuvo toks lengvas. Su NL-200G kiekvienas gali atlikti tikslius matavimus. Horizontalus lazerio pluoštas, kurį generuoja prietaisas, sudaro referencinę plokštumą. Įranga puikiai pakeičia optinį nivelyrą, matavimas atliekamas vieno žmogaus, o aukštis rodomas didžiausiu milimetro tikslumu lazerinėje matuoklėje. Jo stipri pusė tai - ilgaamžiškumas ir atsparumas oro sąlygoms, taip pat įkraunamos baterijos, suteikiančios keliasdešimt nepertraukiamo darbo valandų. viskas matoma plika akimi - raudona lazerio spalva yra tokia intensyvi, kad spindulys, nusileidęs ant objekto, yra aiškiai matomas net kelių dešimčių metrų atstumu nuo nivelyro.

• horizontalūs darbai
• darbai su ypatingai gerai matomu spinduliu - žaliu
• aukštas tikslumas (±1,0 mm/10 m)
• darbinis diapozonas 300 metrų
• atsparus sunkioms darbo sąlygoms (IP64)
• saugus naudojimas ištisus metus (serviso ir techninės pagalbos paslaugos)

Komplekte: Lazerinis nivelyras Nivel System NL-200G, lazerio jutiklis RD400, lazerio laikiklis, akumuliatoriai su įkrovėju, akiniai, taikymo plokštelė, plastikinis transportavimo dėklas, vartotojo instrukcija.

Raktiniai žodžiai: