Elektrinė aukštapjovė 750 Watt Ikra Mogatec IEAS 750 F

Elektrinė aukštapjovė 750 Watt Ikra Mogatec IEAS 750 F

Gamintojas: Ikra Mogatec
Kodas: IEAS 750 F
Prekyboje:
Taip
Kaina: € 99,00€ 129,00
Aprašymas

Elektrinė aukštapjovė 750 Watt Ikra Mogatec IEAS 750 F

Praktiškumas, patogumas, aukšta kokybė ir patikimumas - tai savybės, kuriomis pasižymi "IKRA" technika. Gaminiams suteikiama 24 mėn. garantija.

Gaminys puikiai pasitarnaus genint net aukštus medžius, nes darbinis aukštis net iki 4 m. Gaminys turi apsauginį jungiklį, peties diržą, be įrankių pakeisite ir įtempsite grandinę.

Techniniai duomenys:

Galia: 750 Watt / 230V

Pjovimo juosta: 20 cm, “Oregon”

Grandinė: “Oregon”, 91PO033X

Grandinės greitis: 10.6 m/s

Darbinis aukštis: iki 4 m

Tepalo bakelis: 100 ml

Grandinės sutepimas: Automatinis

Antivibracinė sistema: Yra

Diržas: Peties

Svoris: 3,9 kg

Triukšmo lygis: 104 dB(A)

Grarantija: 24 mėn.

Gamintojas: IKRA GmbH

Vokietijos sodo technikos gamintoja IKRA Mogatec pristato pabaltijo rinkoms prekės ženklus Ikra Mogatec, Flexo Trim bei Tonino Lamborghini, kurie pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir funkcionalumu. Įmonė savo sėkmę skaičiuoja nuo 1977 m. kai buvo pagamintas pirmasis trimeris. IKRA Mogatec gamykloje sumontuota moderniausia įranga, kuri gamina aukščiausios kokybės reikalavimus atitinkančias elektrines sistemas, sankabų sistemas bei guolių sistemas. Taip pat Mogatec gamykla gamina, pjauna lazeriu, grūdina bei galanda deimantu aukščiausios kokybės pjovimo peilius, kurie yra montuojami ne tik savo prekės ženklo produktuose, bet ir daugelyje kitu garsiausių pasaulyje prekės ženklų produktuose.

Raktiniai žodžiai: