Benzininis generatorius Kipor IG1000 0.95kW

Benzininis generatorius Kipor IG1000 0.95kW

Gamintojas: KIPOR
Kodas: KIPOR IG1000
Prekyboje:
Taip
Kaina: € 359,00€ 419,00
Aprašymas

Benzininis genratorius Kipor IG1000 tai tylusis elektros genratorius. Kompaktiškas bei vos 16kg svorio itin patogus naudoti bei transportuoti. Kokybiška energija tinkanti net mikroprocesoriniams prietaisams.

KIPOR gamina tylius aukštos kokbės produktus, pritaikytus net reikliausiems vartotojams. Skaitmenių SINEMASTER generatorių linija gaminama pagal naujausias technologijas bei atsižvelgdama į vartotojų poreikius, todėl ir yra lyderiaujanti kompanija industrijoje.

Lengvas bei kompaktiškas

Dėl specialios konstrukcijos be smagračio, šis modelis yra daug mažesnis ir iki 50proc. lengvesnis lyginant su tokio tipo generatoriais. Labai universalus, nes energiją galima panaudoti labai plačiai.

Unikali konstrukcija ir naujasia technologija

Patentuota oro aušinimo sistema, išmaniojo droselio energijos valdymo sistema, bei garsą slopinanti konstrukcija - visa tai išskiria šį modelį iš kitų nešiojamų elektros generatorių.

Sertifikuotas

Kipor skaitmeniniai generatoriai yra patvirtinti sertifakatais: EPA, CE, CET, PSE.

"Green Power" sistema

KIPOR skaitmeniniai SINEMASTER serijos generatoriais yra ekologiškiausi ir mažiausiai teršiantys aplinką rinkoje. Aukštos kokybės kuro degimo sistema garantuoja mažą emisiją.

Kokybiška energija

Sinemaster serijoje Kipor naudoja invertoriaus technologiją, todėl generuojamos tikrosios sinusoidinės bangos. Invertorius tiksliai reguliuoja įtampą ir dažnį, todėl energija tinka mikroprocesoriniams prietaisams bei įrankiams

Platus ypatumų spektras

Be visų privalumų, Kipor IG2000 taip pat turi apsaugą nuo perkrovos bei žemo alyvos lygio indikatorių. Išmanusis droselis reguliuoja variklio greitį priklausomai nuo apkrovos, o tai sumažiną kuro sąnaudas ir triukšmo lygį. Ilgas veikimo laikas, dėl mažų kuro sąnaudų.

Techniniai duomenys:

Modelis IG 1000
Maksimalus galingumas 1000 VA
Nominalus galingumas 900 VA
Generatoriaus tipas Inventorinis
Fazių skaičius Viena
Įtampa 230 V
Dažnis 50 Hz
Cos phi 1.0
Įtampos reguliavimas AVR (Automatinis įtampos reguliatorius) skaitmeninis
Lizdai 1
Korpusas Uždaras (lagamino tipo)
Variklis KG144
Variklio tipas 1 cilindro, 4-taktų
Kuras Benzinas
Kuro bako talpa 2.6 L
Užvedimas Rankinis
Aušinimas Oru
Matmenys 460 x 250 x 395 mm
Svoris 14 kg

Raktiniai žodžiai:
Raktiniai žodžiai: Skaitmeninis, generatorius, KIPOR