Apsauginis cinko gruntas DINITROL 444 400ml

Apsauginis cinko gruntas DINITROL 444 400ml

Gamintojas: DINITROL
Kodas: DINITROL 444 400ml
Prekyboje:
Taip
Kaina: € 8,00
Aprašymas

Apsauginis cinko gruntas DINITROL 444 400ml

DINITROL® 444 Zincprime yra antikorozinė, ilgai efektyvi, greitai džiūstanti, apsauginė cinko danga tinkanti visiems metalams. Medžiagoje naudojamas junginys iš gryno cinko ir aliuminio pigmentų, kitaip negu gryno cinko junginiai, padaro šį produktą saugų naudoti, bei spalviškai tinkantį galvanizuotiems paviršiams.
   DINITROL® 444 Zincprime naudojama purškiant. Trumpas purškimas sukuria 20-30 µm apsauginį sluoksnį. Naudojamas kėbuliniams darbams, galvaninėms dangoms pataisyti, suvirinimo ar gręžimo vietoms, kaip gruntas paviršiams kuriuos veiks vanduo ar oras, kaip pagrindinė apsauga nuo korozijos ir mechaninių pažeidimų.                 
   Prieš purškiant DINITROL® 444 Zincprime balionėlį gerai sukratyti. Purkšti iš 20-30 cm atstumo. Po naudojimo balionėlį apversti ir truputi papurkšti. Džiūvimo laikas iki 30 min. Danga dengiama ant švaraus, nuriebalinto ir sauso paviršiaus. Išdžiūvus, susiformuoja ilgalaikė, šviesiai pilkos spalvos plėvelė, kuri užtikrina tokią pat apsaugą nuo korozijos, kaip ir cinko danga, gauta galvaninio cinkavimo būdu.  Cinkas, kurio preparate yra daugiau nei 95% sąveikauja su metaliniu paviršiumi sudarydamas vienalytę plėvelę. Padengtos vietos gali būti dažomos purškiant sintetinius dažus po 20-30 min. Jeigu dažai tepami tai po ~1h. Agresyvius (nitro celiuliozės, chloro ir t.t. pagrindo) dažus užpurkšti plonais sluoksniais. Teptuku juos galima užnešinėti po ~24h.  
 
Spalva: šviesiai pilka
Bazė: cinkas/ epoksido esteris
Santykinis tankis:    1,05 g/ml (medžiagos)
Pliūpsnio temperatūra: +27°C
Uždegimo temperatūra: ~ +425°C
Cinko kiekis išdžiuvusioje plėvelėje: >30%
Bendras metalų kiekis išdžiuvusioje plėvelėje: ~ 60%
Lipalų išdžiuvusioje plėvelėje:    >30 %
Dengiamumas: ~150 g/m2
Džiūvimo laikas: 5-7 min.
Atsparumas karščiui iki: ~200 °C
Nešančios dujos: propanas/ butanas
Pakuotė: 400 ml (aerozolis)
Galiojimo laikas: iki 2 metų 
 

Raktiniai žodžiai:
Raktiniai žodžiai: Apsauginis cinko gruntas